Sieć Zaangażowania Społecznego

10,5 miliona ludzi cierpi na zapalenie stawów, a dzięki Twojej pomocy możemy dotrzeć do tych, którzy potrzebują naszego wsparcia. Nasza Sieć Zaangażowania Społecznego jest siecią organizacji, które chcą z nami współpracować, aby osiągnąć nasz cel - przyszłość wolną od zapalenia stawów.

Zapraszamy i zachęcamy do współpracy osoby z różnych środowisk i o różnym doświadczeniu. Każdy jest mile widziany. Jako członek możesz oczekiwać:

  • Dostępu do naszych usług wsparcia, takich jak infolinia, społeczność dostępna online i materiały dotyczące aktywności fizycznej.
  • Kwartalnych sesji online dostępnych dla pracowników, wolontariuszy i osób, które korzystają z usług Twojej organizacji.

W naszej organizacji uważamy, że niżej wymienione osoby nie otrzymują odpowiedniego wsparcia i zachęcamy osoby pracujące z wymienionymi grupami do współpracy z nami:

  • Osoby z długotrwałymi chorobami
  • Społeczności zróżnicowane kulturowo
  • Organizacje działające na rzecz osób niepełnosprawnych
  • Osoby z niższych grup społeczno-ekonomicznych.

Szczerze troszczymy się o osoby z zapaleniem stawów i są one podstawą naszych działań. Ciężko pracujemy, aby zrozumieć doświadczenia, wyzwania i potrzeby wszystkich osób, aby upewnić się, że każdy otrzymuje jak najlepsze wsparcie, porady, informacje i działania, aby móc cieszyć się życiem w chorobie zapalenia stawów. Chcielibyśmy, aby Twoja organizacja dołączyła do naszej Sieci Zaangażowania Społecznego.

 

DOŁĄCZ DO NASZEJ SIECI SPOŁECZNOŚCI

 

United, Compassionate, Inclusive and Brave